Akıllı ve Güvenli Şarj

Elektrikli araç şarj istasyonları, şarj işleminde kullanılacak elektrik enerjisinin araç tarafından kontrol edilebilmesine olanak sağlayan akıllı ve güvenilir sistemlerdir. Şebeke elektrik enerjisi, ana dağıtım panosundan şarj ünitelerine BUSBAR yada kablo vasıtası ile ulaştırılır. Enerji altyapısı ve tüketilecek enerji kapasitesi göz önüne alınarak projede istasyon ve çıkış sayıları belirlenir.

İSPARK G-CHARGE Tercih Etti

Türkiye’deki yerli elektrikli araç şarj istasyonunu üreten GERSAN Elektrik AŞ ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İSPARK AŞ arasında, İstanbul İli sınırları içerisindeki ve İSPARK tarafından işletilen otoparklarda elektrikli araç şarj istasyonlarının kurulumu ve kullanımı konusunda işbirliği protokolü imzalandı.

Turkcell M2M Altyapısı

Turkcell’in güçlü ve yaygın M2M altyapısı sayesinde istasyonlar üzerinden mobil ödeme ile hizmet alımı ve kullanıcıların araçlarını nerelerde şarj edebileceklerini gösterebilecek şarj haritası için altyapı Turkcell M2M ile oluşturulmuştur.

Otoparklar İçin

G-Charge ünitelerinden otoparkınızın durumuna göre belirleyeceğiniz dikili ya da duvar tipi ünitelerle otoparkınızdaki araçları şarj edebilirsiniz.

Eviniz İçin

G-Charge ev tipi üniteleri ile evinizin trizine takarak aracınızı çok rahatlıkla şarj edebilirsiniz.

Size En Yakın İstasyon

Şarj Haritamız üzerinden size en yakın şarj noktasını bulabilir, istasyon durumunu öğrenebilir hatta rezervasyon yapabilirsiniz.

Neden G-Charge?

G-Charge kullanmanız için çok fazla nedeniniz var...

Devam

Çevre ve Doğa

Amacımız, enerjiyi çevre ve doğaya saygılı olarak üretmek ve onu en verimli şekilde kullanmaktır...

Devam