Bayi - Operatör olmak için

Yetkili Satıcılık opsiyonu olarak ;

Ev Tipi ve Akıllı Tip fonksiyonlarına sahip baz model ürünlerden ve şarj aksesuarlarından satın alınarak showroom gösterimi imkanı ile Yetkili Satıcı olunabilmektedir. Yetkili Satıcı/Teknik Servis sertifikalı eğitimlerinin de alınması farklılık yaratması açısından tavsiye edilmektedir.

Yetkili Bayi opsiyonu olarak ;

Ev Tipi ve Akıllı Tip fonksiyonlarına sahip ürünlerden, bölgesine ait nüfusun 10.000/1 i kadar yıllık satış kotası ve bunun %10u kadar nakit teminat(kota sonunda geri ödenmek üzere) verilerek imzalanacak sözleşme ve diğer şartlarının yerine getirilmesi ile Yetkili Ana Bayi olunabilmektedir.

İşletmeci / Operatör opsiyonu;

Şarj ünitesini/istasyonunu tesis etmek istediğiniz lokasyonla ilgili elektrik/teknik altyapı revizyonlarının ve bununla ilgili işyeri açma ve çalışma ruhsatı konusundaki resmi işlemlerin ilgili mevzuatlara göre yapılması halinde tarafımızdan Sertifika alarak Elektrik Araç Şarj İstasyonu İşletmecisi olabilirsiniz.

 

1. Şarj ünitesi/istasyonu ve işletme yazılımı ücreti karşılığında tarafınızca satın alınabilir. Yani mülkiyeti, işletmeciliği ve karı da tarafınıza ait olur. İşletme için gerekli Sertifika, Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir. Sertifika bedeli 5.000TL/yıl olaraktır.

 

2. Şarj ünitesi/istasyonu ücreti karşılığında tarafınızca satın alınır, şarj işlemi başına alınan ücretten masraflar düşüldükten sonra kalan miktardan tarafımızca %20 kar/komisyon payı alınarak ortak olunur. Yani mülkiyeti tarafınıza ait olur, işletmeciliği/operatörlüğü G-Charge markası altında ortak olarak tarafımızca yapılır. İşletme için G-Charge işletme/operatör portalına dahil olunur, tüm G-Charge üye porföyüne ve şarj haritalarına dahil olunur. İşletme için gerekli Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir.

 

3. Şarj ünitesi/istasyonu ücreti karşılığında tarafınızca satın alınabilir. Mevcut kullanmakta olduğunuz işletme/operatör yazılımına uyum ve entegrasyon sağlanır. Yani mülkiyeti, işletmeciliği/operatörlüğü ve karı da tarafınıza ait olur. Teknik destek ve servis hizmetleri aksi belirtilmedikçe tarafımızdan verilir.

 

Şarj İstasyonu Yetkili Satıcı / Teknik Servis Eğitimleri 'ne Başvuru için Tıklayınız..